Nini - Współpraca

Współpraca

W

Wychodzimy na Świat

Od kilku lat oprócz klientów na terenie całej Polski, którzy są dla nas najważniejszą skarbnicą wiedzy i doświadczenia próbujemy również zainteresować  naszą kolekcją odbiorców zagranicznych.

Bierzemy udział w imprezach targowych zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Wyjeżdżamy jako wystawcy, ale też jako odwiedzający  w poszukiwaniu najnowszych trendów wzorniczych, które są inspiracją dla naszych nowo powstających kolekcji.

Image

W

Współpraca Order for Order

W modelu order for order sklep zbiera zamówienia na nasze ubranka od swoich klientów, które zbiorczo przekazuje do nas raz dziennie. My następnie tego samego dnia pakujemy zamówione produkty i wysyłamy  firmą spedycyjną do Państwa sklepu, a Wy rozsyłacie je do swoich klientów.

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu mailowego dawidowicz@galla.pl lub telefonicznego 601261023

Tutaj znajdziesz naszą pełną ofertę: https://letsgo.pl

 

Każdy klient jest dla nas ważny

Współpraca handlowa

Klienci na terenie Polski mają zapewnioną regularną obsługę przez naszych handlowców, którzy dojeżdżają do Nich z każdą nową kolekcją, służą radą i pomocą w rozwiązywaniu bieżących spraw.

 

Zagraniczna współpraca handlowa

Prowadzimy również sprzedaż zagraniczną. Współpracujemy zarówno ze sklepami, jak i z dystrybutorami na terenie innych krajów. Dla jednych i drugich mamy odrębną politykę handlową, które nie wykluczają siebie nawzajem.

Wszystkie kwestie dotyczące szczegółów współpracy możecie Państwo ustalić za pomocą maila: biuro@wmbtrade.pl, lub telefonicznie pod numerem: +48 691 982 626